Hotel Grand Matej *** v srdci SlovenskaPríjemný a nerušený relaxKonferencie, workshopyHotelová reštauráciaReštaurácia Matej na oslavy a posedenia

Príchod

Odchod

Dospelí

Deti

Teambuildingy a firemné olympiády Hotel Grand Matej *** Banská Štiavnica

 

Teambuildingy a firemné olympiády

Odreagovanie pre firmy a kolektív

 

 

 

Zamestnanci sú nositeľmi vedomostí a cenným aktívom každej firmy. Na vykonávanie svojej práce potrebujú okrem príjemného pracovného prostredia taktiež patričné odreagovanie a relax. Spoločnými aktivitami v príjemnom prostredí Banskej Štiavnice kolektív nielen načerpá novú energiu, rozvíja tímového ducha a utužuje vzájomné vzťahy, ale taktiež si jednoduchým spôsobom buduje lojalitu a pozitívny vzťah k firme. 

 

Hotel GRAND Matej*** pre Vás pripraví firemnú akciu, na ktorú budú Vaši zamestnanci, klienti či obchodní partneri ešte dlho spomínať.  

 
  • Rôzne teambuildingové hry zamerané na komunikáciu
  • Rytierske hry
  • Zábavné mobilné kasíno
  • Cykloturistika
  • Bežkárska olympiáda
  • Majstrovstvá v ryžovaní zlata
  • Firemné majstrovstvá v rybolove spojené s návštevou Pivovaru Steiger a degustáciou piva
  • Firemné majstrovstvá v psích záprahoch

    

 

 

Po stopách baníctva na bicykli

  

 

Najprv objavíte čaro dokonalého vynálezu, akým je bicykel, potom sfárate hlboko do bani a na záver Vám pripravíme nezabudnuteľný večer plný zábavy.

  

 

Navrhovaný program:

 

1.Výlet do Hodruše po baníckych cestičkách

 

Zaujímavá cesta krajinou poznačenou zašlou banskou slávou, ktorá trvá asi 4,5 hodiny. Každý účastník bude mať k dispozícii horský bicykel. Celou cestou Vás bude sprevádzať vodca, ktorý Vám povie mnoho zaujímavého o kraji a Štiavnických vrchoch.

 

Ďalšou alternatívou je možnosť zorganizovať firemnú súťaž v cykloturistike. Firemní súťažiaci dostanú bicykle a ľahkou cyklotrasou sa vyberú k Počúvadlu a späť. Najrýchlejší športovec bude odmenený. Taktiež Vám zabezpečíme občerstvenie a zorganizujeme celú akciu podľa Vašich požiadaviek a prianí.

 

 

2. Fáranie do bane a škola ryžovania zlata

 

V roku 1690 sa v hutách banskoštiavnickej oblasti vyrobilo 29 tisíc kg striebra a 605 kg zlata. Myslíte, že už v nich nič nezostalo? Skúste aj vy šťastie a nechajte sa previesť matkou všetkých baní, tajnými šachtami a múzeami a možno sa aj vám pošťastí nájsť kúsok pokladu. Pred sfáraním dostanete plášť, prilbu, lampu a potom už vojdete do podzemia, kde spoznáte prácu baníkov od najstarších čias až po dnešok.

 

Štôlňa všetkých svätých

Baňa sa nachádza v Hodruši. Ide o unikátnu starú baňu dobývanú viac ako 700 rokov na zlato a striebro až do roku 1950. Každý účastník na vlastnej koži pocíti čaro banského podzemia. V štôlni sa dozviete mnoho zaujímavých informácií o spôsoboch dobývania bane. (1,5 hod.)

 

Škola ryžovania zlata

Ak ste sa niekedy chceli stať zlatokopom, my Vám tento sen môžeme uskutočniť. V záhradke pred baňou si každý účastník bude môcť vlastnoručne vyskúšať ryžovanie zlata. Všetko zlato, ktoré sa Vám podarí vyryžovať, dostanete na konci spolu so špeciálnym osvedčením. Program je možné doplniť aj zbojníckym prepadom, pri ktorom ich zbojníci budú chcieť pripraviť o zlato. (2,5 - 3 hod.)

  

Počkajte kým banícka klopačka ukončí váš deň a vychutnajte si zaslúženú večeru s bohatým baníckym programom - Šachtág v hoteli Grand Matej****.

 

 

3. Šachtág

 

Večer bude patriť tradičnému baníckemu šachtágu. Šachtág je rituál prijímania do baníckeho stavu (preskakovanie kože) obalený do pompéznych titulovaní a množstva pravidiel. Šachtág sa riadi pravidlami - pivným zákonom a na ich dodržiavanie dbajú funkcionári, akými sú prezídium, kontrárium, fuchsmajor.

 

Na podujatí býva vždy veselo, podávať sa budú samé gurmánske špeciality a po celý čas sa popíja pivo, ktoré je hlavným nápojom. Do kroku Vám bude hrať DJ, či cimbálovka.