Hotel Grand Matej *** v srdci SlovenskaPríjemný a nerušený relaxKonferencie, workshopyHotelová reštauráciaReštaurácia Matej na oslavy a posedenia

Príchod

Odchod

Dospelí

Deti

Pobyty Hotel Grand Matej *** Banská Štiavnica

 

Pobyty

Vyberte si pobyt u nás

 

 

 

 

Banská Štiavnica, mesto nesmrteľnej lásky

 

Navždy spečatíte Vašu lásku zámkou na mreži v Maríninom dome.

 

Vďaka Maríne a Andrejovi, vďaka stovkám študentských lások, o ktorých si po nociach s vetrom šuškajú malebné starobylé uličky. Vďaka tajným milencom, ktorí pod rúškom noci ozdobili mrežu na Maríninom dome prvou zámkou i vďaka tým, ktorí sem ešte len prídu. 

 

 

 

 

LARP - dobrodružná hra pre dospelých

 

Mnohí ľudia si po prečítaní dobrej knihy, či po zhliadnutí zaujímavého filmu pomyslia, aké by bolo úžasné zažit niečo podobné. LARP (Live Action Role-Playing Game) je druh hry, ktorá hráčom umožňuje splniť si takéto sny. Môžu sa ocitnúť v krajine fantázie a zabaviť sa v kruhu svojich priateľov....

 

 

 

 

Štiavnické vrchy zo sedla

 

Chcete sa naučiť jazdiť na koni, alebo len tak si zacválať po Štiavnických vrchoch? Pokochajte sa prírodou Štiavnických vrchov z konského sedla.

 

Cena: od 102 € / víkendový pobyt

 

 

 

 

Potulky históriou
 

Zavrite oči, zabudnite na všetky starosti a príďte si oddýchnuť do Banskej Štiavnice. Vychutnajte si čarovnú atmosféru a načerpajte novú energiu uprostred starobylého mesta v srdci Štiavnických vrchov.

 

Cena: od 113 € / víkendový pobyt 

 

 

 

 

Romantika à la retro

 

Vráťte sa do čias pravej romantiky... 

 

 

 

 

Romantický wellness víkend vo dvojici


Hľadáte spôsob ako s Vašou láskou stráviť nezabudnuteľný víkend plný romantiky? Predstavte si úzke uličky Banskej Štiavnice, svetlo sviečok, fľaša vína a len vy dvaja. Zabudnite na čas, náš personál sa postará o Váš komfort a malou pozornosťou prispeje k Vašim krásnym spomienkam.

 

Cena: od 199 € / víkendový pobyt 

 

 

 

 

Rodinný víkend - relax a zábava v kruhu najbližších

 

Potešte svoju rodinu a prekvapte ich dobrodružným víkendom v Banskej Štiavnici. Spoločne strávené chvíle budú určite nezabudnuteľnou spomienkou pre Vás a Vaše deti.

 

Cena: od 89 € / víkendový pobyt

 

 

 

 

Špeciálny pobyt pre seniorov


Doprajte si víkend plný zážitkov a relaxu s komfortným ubytovaním a prvotriednymi službami v centre starobylého mesta. Vychutnajte si parný kúpeľ v jaskyni, ktorý poteší Vaše telo aj dušu.

 

Cena: od 74 € / víkendový pobyt

 

 

 

 

Darčeková poukážka

 

Vyberte si jeden z našich pobytov a darujte svojim blízkym zážitok, na ktorý budú spomínať ešte veľmi dlhý čas!

 

 

 

Máte predstavu o vlastnom pobytovom balíku? Neváhajte a zašlite nám ju aj s Vašimi požiadavkami a my Vám obratom pošleme ponuku s cenovou kalkuláciou.

 

Pre viac informácií kontaktujte recepciu hotela na tel. čísle 045/6921213.